05326416200
iletisim@yediguntemizlik.com.tr
Sakarya Yedigün Temizlik Hakkımızda

Kurumsal - Hakkımızda

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

ARA

Hakkımızda

Sakarya Yedigün Temizlik olarak, güler yüzlü ve profesyonel personellerimiz, geniş çaplı donanımlarımızla sizlerin ihtiyacına yönelik, ev temizliği, koltuk ve halı yıkama, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi çeşitli alanlarda temizlik hizmetleri vermekteyiz.   
İlk günkü heyecanımız ve biriken tecrübelerimizle, iş ahlakı ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak, yaşam alanlarınızın bakım ve temizliğini üstleniyoruz.  Yaşam alanlarınıza değer ve kalite katıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Yedigün Temizlik için kalite; müşterinin bugünkü beklenti ve ihtiyaçlarını tam ve zamanında karşılayıp onlara gelecekteki beklentilerini aşan hizmetler sunmayı ifade etmektedir. Yapılan hizmetlerde sunulan hizmetin firmanın bir aynası olduğu düşüncesiyle kalitesini her geçen gün arttırmaya çalışan bir misyona sahiptir.
Yedigün Temizlik olarak, faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde yürütürüz.


Kalite Standartları
Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimize, güler yüzlü ve işinin ehli personellerimizle ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunarız. 
Çalışan Memnuniyeti: Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Bu düşünceyle çalışanların haklarını daima göz önünde bulundurulur. 
Müşteri İhtiyaç Ve İsteklerine Yönelik Hizmet: Bizlerle çalışmak isteyen müşterilerimizin hangi alana ne tür hizmet almak istediklerine göre, talebe uygun çözümler sunmak için öncelikle inceleme yapılır ve daha sonra çalışma şekli ve ekipmanlar müşteriye sunulur.


Malzeme Standartları: Hizmetlerimizde kullanılan ekipmanlar ve temizlik kimyasalları, olması gereken değerlere sahip ve belgelidir. İş bitirilip, teslim edildiğinde insan sağlığına zarar verici hiçbir kimyasal malzeme veya kalıntısı yoktur.
 

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 641 62 00

 .responsive { width: 100%; height: auto; }