05326416200
iletisim@yediguntemizlik.com.tr
Sakarya camii temizliği

Camii Temizliği

İbadethane temizliği hizmeti genel temizlikten daha detaylı yapılması gereken bir temizliktir. Hem dinimizin temizliğine verdiği önemden hem de manevi huzur bulunan bir yerin pis olmasının etik olmamasından dolayı ibadethanelerin temizliğinin düzenli aralıklar ile yapılması gerekmektedir.

Sakarya Camii Temizliği

Camilerin içerisi halılarla kaplı olduğu için toz ve kiri çok çabuk biriktirebilir. Camii temizliği firması olarak özellikle halı döşemelerin temizliğini vakumlu ve buharlı temizleyiciler ile yapmaktayız. İbadethanelerin temizliği uzun aralıklar ile yapılmamalıdır.

Toplum tarafından ortak kullanım alanları içerisinde yer alan ibadethanelerin temizliği için firmamız ile düzenli çalışma periyotları şeklinde anlaşabilirsiniz. İbadethanelerin kullanıma açık olduğu saatler içerisinde temizlik işlemi yapılabilmektedir.

Bunun yanında manevi huzur ve ibadet yapılmak için gidilen ibadethanelerinde temizliği oldukça önemlidir. Hem dinimizin isteği hem de sağlıktan dolayı ibadethane temizliğine firmamız Yedigün Temizlik olarak bizler de ayrı bir önem göstermekteyiz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Diğer Hizmetlerimize Göz Atabilirsiniz!

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 641 62 00

 .responsive { width: 100%; height: auto; }