05326416200
iletisim@yediguntemizlik.com.tr
Sakarya İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Sakarya Yedigün Temizlik Şirketi, müşteri hassasiyetini dikkate alarak inşaat sonrası, taşınma öncesi ve sonrası boş dairelerin temizliğini yapmaktadır.  Cam temizliği, ıslak zeminlerin kazınması tecrübeli elemanlarca yapılmaktadır. Sakarya Yedigün Temizlik, inşaatı tamamlanan işyeri, ev, ofis, villa, fabrika vb. gibi mekanların inşaattan kalan kir ve toz kalıntılarından arındırıp, temizliği yapılarak kullanılabilir hale getirerek, temiz ve hijyenik bir ortama kavuşturmaktadır.

Sakarya Yedigün Temizlik Şirketi, müşteri hassasiyetini dikkate alarak inşaat sonrası, taşınma öncesi ve sonrası boş dairelerin temizliğini yapmaktadır.  Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminlerin her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim detaylı genel temizlik hizmetini profesyonel elemanlarca sunmaktadır. 


Firmamız %99 Hijyen Garantisi ve bundan sonra hayatınızı geçireceğiniz mekanın size hazır edilmesi için  deneyimli, profesyonel ekibimizle hizmetinizdedir.
 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Diğer Hizmetlerimize Göz Atabilirsiniz!

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0532) 641 62 00

 .responsive { width: 100%; height: auto; }